Jdi na obsah Jdi na menu

Společně s námi

V dubnu 2020 jsme odstartovali projekt "Výzvy 2020" zaměřený především na nováčky, ale na své si přijdou i pokročilí.

Formou tématicky zaměřených videí, která najdete na YouTube, chceme přinášet nové nápady na práci s koňmi jak na ruce, tak ze sedla. S minimálními požadavky na vybavení a koncipované tak, aby se každý skrz jednotlivé cviky mohl postupem času dostat třeba i na soutěžní úroveň. A nebo se vypravit na nějaký trénink či kurz po parku s potřebnými základními znalostmi. Naše videa s tématem "VÝZVA" obsahují základní cviky, které lze rozpracovat do vyšších úrovní a dalších možností. Ke každému tématu budeme postupně dělat videa vyšší úrovně, na kterých se můžete spolupodílet i vy.

Kategorie FREESTYLE
I tato kategorie je určena všem od úplných nováčků po pokročilé. Můžete natočit krátké video s jakoukoli korektní a bezpečnou variantou. Vyzkoušejte zvýšení obtížnosti například zvětšením vzdálenosti vodiče a koně či zcela ve volnosti, minimalizací použití otěží či holení, provedení na jemnějším uždění či bez udidla, na nákrčním řemenu, či zcela bez něj!
Inspirujte sebe či ostatní k novým prvkům, které zdokonalí vaši souhru s koněm.

Jak na to?

  1. Natočte krátké video (nebo videa) s cviky k jakémukoliv tématu. Pokud potřebné téma zatím nenajdete, nevadí, video si uložíme a použijeme, až budeme dané téma zpracovávat.
  2. Videa lze pořídit jak na jízdárně, hale, tak na louce či v přírodě.
  3. Většina z nás používá k natáčení mobil - podstatné je video točit na šířku!
  4. Videa je třeba poslat v originální velikosti - například přes www.uschovna.cz s mailovou adresou příjemce info@mountaintrail.cz 
  5. Vyhrazujeme si právo nepoužít videa, která se rozchází s principy Mountain Trailu - najdete ZDE (videa ke zveřejnění posoudí vždy 2 rozhodčí, v případě nejasností pak celá komise rozhodčích).
  6. Vaše zaslané příspěvky mohou být sestříhané či rozdělené na části, z důvodu celkové délky finálního videa.
  7. Vaše video bude zařazeno společně s dalšími ukázkami do jednoho souhrnného videa Czech Mountain Trail podle daného tématu.
  8. Do videa můžeme uvést jak vaše jméno, tak jméno koně do závěrečných titulků, případně toto uvedeme přímo do vaší části videa - ohledně těchto záležitostí vás budeme kontaktovat.
  9. Do budoucna zvážíme i zveřejnění reklamy, aktuálně ale není na programu dne.
  10. Až do odvolání se vaše videa nebudou vázat na členství v Czech Mountain Trail,. Posílat příspěvky tedy může kdokoliv.

 

GDPR:

Zasláním videa (videí) dáváte souhlas k jeho zpracování a zařazení do souhrnného videa Czech Mountain Trail a v této formě ke zveřejnění na YouTube kanálu Czech Mountain Trail, kde bude přístupné pro veřejnost. Czech Mountain Trail použije Vaše osobní údaje pouze pro komunikaci s Vámi a nebude jakékoliv další informace poskytovat třetím osobám.